Delta Electronics SDEM20161T100MS
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 0806
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 10UH 700MA 1.01OHM SMD