Delta Electronics SDEB12101T-R22MSD
General Purpose Inductor, 0.22uH, 20%, 1 Element, SMD, 0504
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
FIXED IND 220NH 1.9A 60 MOHM SMD