Delta Electronics HTEP20120H1R0MIR
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 0805
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2021-06-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 1UH 2.1A 90 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH HOT PRESSED CHOKE