Delta Electronics HTEK25201T1R0MSR
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 1008
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.96%
Introduction Date2021-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 1UH 4.1A 30 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH HOT PRESSED CHOKE