Delta Electronics HTEH20160F2R2MSR
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 0806
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页5 年前
Introduction Date2021-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 2.2UH 1.3A 224 MOHM
IND SMD 2.2UH HOT PRESSED CHOKE