Delta Electronics HTEG25201B2R2MIR
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1008
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页4 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2021-06-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 2.2UH 3.3A 80 MOHM SMD
IND SMD 2.2UH HOT PRESSED CHOKE