Delta Electronics HMP2015L-6R8
General Purpose Inductor, 6.8uH, 10%, 1 Element, SMD, 8179
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页4 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 6.8UH 29A 3 MOHM SMD
IND SMD 6.8UH ASSEMBLY CHOKE