Delta Electronics HCUVE9610-331
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 3825
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页4 年前
3 个月趋势:
+0.00%
描述
FIXED IND 330NH 67A 0.15 MOHM