Delta Electronics HCUVE66-151
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, SMD, 2120
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页5 年前
3 个月趋势:
+0.00%
描述
FIXED IND 150NH 50A 0.2 MOHM SMD