Delta Electronics HCUVE66-101
General Purpose Inductor, 0.1uH, 10%, 1 Element, SMD, 2120
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页5 年前
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 100NH 50A 0.2 MOHM SMD