Delta Electronics HCUVE117512-271
General Purpose Inductor, 0.27uH, 10%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4230
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet1 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
FIXED IND 270NH 75A 0.15 MOHM