Delta Electronics HCUVD6595-401
General Purpose Inductor, 0.4uH, 10%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2626
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页4 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 400NH 28A 0.85 MOHM