Delta Electronics HCME1211F-101
General Purpose Inductor, 0.1uH, 15%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4622
数据表和文档
3 个月趋势:
-53.57%
Introduction Date2022-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 100NH 77A 0.125 MOHM