Delta Electronics HCME107512-900
General Purpose Inductor, 0.09uH, 15%, 1 Element, SMD, 3930
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
-12.50%
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 90NH 84A 0.103 MOHM
IND SMD 90NH ASSEMBLY CHOKE