Delta Electronics HCME104610F-900
General Purpose Inductor, 0.09uH, 15%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 3917
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页4 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 90NH 70A 0.23 MOHM SMD
IND SMD 90NH ASSEMBLY CHOKE