Delta Electronics HCFE107010-331
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 3928
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
FIXED IND 330NH 66A 0.17 MOHM