Delta Electronics HCBS9610F-121
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, SMD, 3825
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页4 年前
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 120NH 78A 0.145 MOHM