Delta Electronics HCB1075N-271
General Purpose Inductor, 0.27uH, 15%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4131
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页4 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2015-05-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 270NH 41A 290 MOHM SMD