Delta Electronics HCB1075N-151
General Purpose Inductor, 0.15uH, 15%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4131
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页4 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-05-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 150NH 41A 290 MOHM SMD