Delta Electronics CMLS136E4R7MS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 5350
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
FIXED IND 4.7UH 15A 8.5 MOHM SMD
IND SMD 4.7UH MOLDING CHOKE