Delta Electronics CMLS135T1R0MS
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
FIXED IND 1UH 26A 2.5 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH MOLDING CHOKE