Delta Electronics CMLS104T1R5MS
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4439
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 1.5UH 16A 4.2MOHM SMD