Delta Electronics CMLS063T4R7MS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-05-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40MOHM SMD