Delta Electronics CMLS063T2R2MS
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 2.2UH 8.5A 18MOHM SMD