Delta Electronics CMLE063T8R2MS
General Purpose Inductor, 8.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 8.2UH 5.1A 60MOHM SMD