Delta Electronics CMLE063T6R8MS
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
数据表和文档
描述
FIXED IND 6.8UH 5.5A 28MOHM SMD