Delta Electronics CMLE063T1R5MS
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 1.5UH 12A 8.9MOHM SMD