Delta Electronics CMLE063T100MS
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-69.66%
描述
ROHS3Compliant Active Tape & Reel (TR) Metal fixed air core inductor -55C~125C 100kHz 66mOhm Max 10muH
FIXED IND 10UH 4.2A 66 MOHM SMD