Delta Electronics CMLE053T6R8MS
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1919
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 6.8UH 3.7A 84MOHM SMD