Delta Electronics CMLE053T4R7MS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1919
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
描述
FIXED IND 4.7UH 5.1A 54MOHM SMD