Delta Electronics CMLE051E2R2MS
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2120
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页4 年前
描述
FIXED IND 2.2UH 5A 52MOHM SMD