Delta Electronics CMLE042T1R0MS
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1717
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 1UH 6.5A 20 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH MOLDING CHOKE