Delta Electronics CMLE041B2R2MS
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1717
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页7 年前
描述
FIXED IND 2.2UH 3.7A 82OHM SMD