Delta Electronics CMLB136T101MS
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
FIXED IND 100UH 3A 198 OHM SMD