Delta Electronics CMLB135T4R7MS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
FIXED IND 4.7UH 11.5A 10.3 MOHM
IND SMD 4.7UH MOLDING CHOKE