Delta Electronics CMLB104T100MS
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4339
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet5 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.06%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD