Delta Electronics CMLB063T3R3MS
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 2726
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
描述
FIXED IND 3.3UH 7.2A 22MOHM SMD