CUI Inc SWI12-24-N-P5
SWI12-N Series 90 to 264 Vac 12 W 24 Vdc 0.5 A Level VI Wall Plug Power Supply
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+1242%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
相关零件
Triad MagneticsWSU240-0500
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,0.5A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,12W, WSU240 SERIES
Triad MagneticsWSU240-0500-R
Triad MagneticsWSU240-0750
POWER SUPPLY, AC-DC,24V,0.75A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,18W, WSU240 SERIES
AC/DC 12W 24V, Level VI Wall Mount Adapter, Interchangeable Plug, clips not included
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 6W
30 W, Single Output, 24 VDC@1.25 A Datacom/Industrial Desktop AC-DC Power Supply
描述
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 12W, Hybrid
ac-dc 24 Vdc 0.5 A SW wall-plug NA P5 cente
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Wall Mount AC Adapters 12W 24V 0.5A US plug 2.1x5.5 Level VI
Ac-24V0.5Aswwall-Plug Na P5 Center Pos Levelvi |Cui SWI12-24-N-P5
Plug-In Adapter Single-OUT 24V 0.5A 12W