CUI Inc SWI12-12-N-P5
SWI12-N Series 12 W 12 Vout U.S Input Level VI Wall Plug Power Supply
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+54.58%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-03-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
相关零件
Triad MagneticsWSU120-1500
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,1.5A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,18W, WSU120 SERIES
Triad MagneticsWSU120-0700-R
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,0.7A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,8.4W, WSU120 SERIES
Triad MagneticsWSU120-1000-R
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,1A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,12W, WSU120 SERIES
AC/DC 12W 12V, Level VI Wall Mount Adapter, Interchangeable Plug, clips not included
AC/DC 18W 12V, Level VI Wall Mount Adapter, USA Plug
描述
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 12W, Hybrid
Adapter, Ac-Dc, 12V, 1A Rohs Compliant: Yes |Cui SWI12-12-N-P5
Wall Mount AC Adapters 12W 12V 1A US plug 2.1 cen pos Level VI
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Plug-In Adapter Single-OUT 12V 1A 12W