CUI Inc PYB15-Q48-S12
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 1.25A 15W 6-Pin DIP Module
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-PYB15-Q48-S12联系方式
>1wk
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
CUI Inc
Electro Sonic
Sager Electronics
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 CUI Inc PYB15-Q48-S12 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-08-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 18-75Vin 12Vout 1250mA Iso Reg DIP
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 18-75Vin 15Vout 1A Iso Reg DIP
DC-DC isolated, 15.6 W, 18~75 Vdc input, 12 Vdc, 1.3 A, neg logic, DIP
描述
PYB15 Series 15 W Single Output 12 V Encapsulated DC-DC Converter
12 Vdc, 1.25 A, 15 W, 18~75 Vdc Input Range
Dc-Isolated 15W 18 75Vinput 12V1250Ma Single Regu |Cui PYB15-Q48-S12
DC-DC ISOLATED, 15 W, 18~75 VDC INPUT, 12 VDC, 1250 MA, SINGLE REGULATED OUTPUT, DIP / DC-DC 6~25W
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15W, Hybrid