CUI Inc PCSA1-S5-S12-S
PCSA1-S Series 1 W 5 V Input 12 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
-5.68%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PCN1 Series 1 W 5 V Input 12 V Output 84 mA Isolated DC/DC Converter-SIP
Recom PowerROE-0512S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 05; V. Out: 12; mA. Out: 84
PCN1-S Series 1 W 5 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP
Traco PowerTMA 0515S
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid
Traco PowerTMA 0512S
Recom PowerROE-0515S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 05; V. Out: 15; mA. Out: 66
描述
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 12V 0.084A 1W 4-Pin SIP Module Tube
12 Vdc, 0.084 A, 1 W, 4.5 ~ 5.5 Vdc Input Range
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 4.5-5.5Vin 12Vout 84mA 1W Iso SIP
Dc-Isolated 1W 5Vinput 12V0.084Asingle Unregulate |Cui PCSA1-S5-S12-S