CTS Components CB3LV-3I-74M2500
CB3LV Series 74.25 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
数据表
价格与库存
数据表和文档
Factory Futures
Datasheet4 页17 年前
Electro Sonic
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
CTS ComponentsCB3LV-3C-74M2500
SMD Crystal Oscillator 74.25MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-72M2676
SMD Crystal Oscillator 72.2676MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-72M0000
Oscillator XO 72MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASFL1 Series 75 MHz 5 x 3.2 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
ECS InternationalECS-3963-800-BN-TR
Oscillator XO 80MHz ±50ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
Oscillator MEMS 75MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS/LVTTL 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
描述
Clock Oscillator 74.25MHz 3.3V 30pF 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 74.25MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
3.3V ¡À50ppm 74.25MHz 7mm*5mm*1.8mm
XTAL OSC XO 74.2500MHZ HCMOS TTL