CTS Components CB3LV-3I-49M1520
SMD Crystal Oscillator 49.152MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet6 页1 年前
Datasheet6 页6 年前
Master Electronics
_legacy Avnet
相关零件
CTS ComponentsCB3LV-3C-49M1520
Oscillator XO 49.152MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-50M0000
50MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD Oscillator
CTS ComponentsCB3LV-3C-45M0000
SMD Crystal Oscillator 45MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 50MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CMOS Output Clock Oscillator, 48MHz Nom
描述
Oscillator XO 49.152MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
XTAL OSC XO 49.1520MHZ HCMOS TTL