CTS Components 767161562GP
Array/Network Resistor, Bussed, 1.5W, 5600ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2244
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
Electro Sonic
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+75.00%
Introduction Date2005-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1.28W, 5600ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount
CTS Components767161512GP
Array/Network Resistor, Bussed, 1.5W, 5100ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2244
15 ±2% 5.6kΩ 80mW ±100ppm/℃ SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS
CTS Components766161512GP
Res Thick Film NET 5.1K Ohm 2% 1.8W ±100ppm/C BUS Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
19 ±2% 5.6kΩ 160mW ±100ppm/℃ SOIC-20-300mil Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.28W, 5600ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2244
描述
RES ARRAY 15 RES 5.6K OHM 16SOIC
5.6K¦¸ ¡À2% ¡À100ppm/¡æ 100mW SOIC-16 11.18mm*5.59mm*2.36mm