CTS Components 766163330GPTR7
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.8W ±200ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页5 年前
ODG (Origin Data Global)
Future Electronics
Arrow Electronics
Jameco
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-10-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
CTS Components767163330GP
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 2.3W ±200ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.28W ±250ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.28W ±250ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
CTS Components752123330GPTR13
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.7W ±200ppm/C ISOL 12-Pin Single Row SMD T/R
SOMC Series 8 Elements 33 Ohm ±2 % 50 V Thick Film Resistor Network - MDIP-16
Res Thick Film NET 33 Ohm 1 Ohm 1.12W ±250ppm/C ISOL Molded 14-Pin SOM Gull Wing SMD Tube
描述
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.8W, 33ohm, 50V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2239, ROHS COMPLIANT
766 Series 1.8 W 33 kOhm ±2 % 8 Res. Isolated SMT Resistor Network - SOIC-16