CTS Components 445C33E12M00000
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 12MHz Nom
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2012-05-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal, Microprocessor, 12 MHz, SMD, 11.4mm x 4.7mm x 3.3mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS2
ECS InternationalECS-120-18-5PLX-GN-TR
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD T/R
CTS Components445C33C12M00000
Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/S SMD T/R
描述
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
20pF ¡À30ppm ¡À30ppm 12MHz 50¦¸ 100¦ÌW 5mm*3.2mm*1.35mm