CTS Components 2499-003-X5U0-102PLF
Tusonix 2499-003-X5U0-102PLF 1000pF 12-28 UNF-2A Feed-Thru Capacitor
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页19 年前
element14 APAC
JRH Electronics
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-70.16%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Capacitor, FEED THROUGH, 1000PF; Current Rating:20A; Voltage Rating:500V; Filter Type:Feed Through; Terminals:Wire Leaded; Inductance Min:-;
CAP, FEEDTHROUGH, 1000PF, 500V, 20A; Capacitance:1000pF; Voltage Rating:500V; Current Rating:20A; Capacitor Case Style:-; Capacitor Mounting:Screw Mount; Capacitance Tolerance:0%, +100%; Operating Temperature Min:-55°C RoHS Compliant: Yes