CTS Components 2499-003-X5S0-102MLF
24xx Series 1000pF 500V Feed Through Capacitor
Production
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+496%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-02-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 500V, 20A, 2 Pin(s)
CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
BUSHING FEED-THRU CAPACITOR
1000PF 500V 20% 20A