CTS Components 2463-002-X5U0-102MLF
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 200V, 2 Pin(s)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页19 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL