CTS Components 2425-001-X5U0-102AALF
0.001uF 200V X5U 0% to 100% Feed Through 125°C
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页20 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V, 2 Pin(s)
MINATURE BUSHING FEED-THRU CAPACITOR
CAP FEEDTHRU 200V AXIAL
1000PF 100V GMV